Młodszy programista .NET

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy programista .NET.

Bydgoszcz, Gdańska 27 (In Office)

do negocjacji

stały, pełny etat

Twój zakres obowiązków

Praca z systemami klasy ERP, MRP (zaawansowanego przetwarzania danych dla Klientów biznesowych)

Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów

Rozwijanie szkieletów programów przygotowanych przez zespół Software Architect

Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy

Nasze wymagania

Przynajmniej pół roku doświadczenia z .net 4.0 C# (WinForms, RestFull Webservices, XML, Json)

Rozumienie procesów biznesowych

Znajomość Microsoft SQL Server T-SQL

Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych

Angielski na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

Devexpress, Xamarin, Com Interop, WinApi, ADO.NET, .NET core, EF Core, OData v4, API Azure, React, TypeScript, SCSS/SASS

Wykształcenie wyższe z dziedziny informatyki i/lub księgowości

Znajomość oprogramowania firmy InsERT

Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla biznesu

Doświadczenie w administracji systemami Windows Server

Tworzenie wzorców wydruków w Crystal Reports

Oferujemy

Perspektywy rozwoju kariery zawodowej w obszarach programowania

Praca w młodym zespole

Prywatna opieka zdrowotna

Realny wpływ na kształt pisanego oprogramowania

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Dofinansowane kursy językowe

Czekamy na Ciebie!

Szukasz wsparcia dla swojego ERP