Informacje o Firmie

O nas

Wspólnie z klientami tworzymy i wdrażamy technologie dopasowane do ich potrzeb.

Naszym celem jest zrealizowanie oczekiwań biznesu i wsparcie procesów automatyzacji i optymalizacji codziennej pracy.  Dzięki wspólnemu rozwojowi z naszymi klientami pomagamy im w dostosowaniu do potrzeb rynku oraz wyznaczaniu nowych kierunków jego zmian.

Angażując się w każdy projekt indywidualnie nasi konsultanci mają na za zadanie jak najgłębsze zrozumienie potrzeb klientów. Naszym podstawowym zadaniem jest wsłuchanie się w oczekiwania i problemy, a następnie zaproponowanie najlepszych rozwiązań w danym przypadku.

Największą wagę przykładamy do komunikacji, która jest podstawą dobrej współpracy. Dlatego nieustannie dążymy do poprawy jej jakości i zwracamy szczególną uwagę na odbiór naszej pracy przez naszych partnerów.

Wewnątrz Rewelia działają:

  • Dział wdrożeń
  • Dział techniczny
  • Zarząd

Dział wdrożeń zajmuje się obsługą doradczą i projektowaniem rozwiązań biznesowych. Podstawowym celem tej komórki jest wysłuchanie potrzeb klienta oraz zaproponowanie najlepszych rozwiązań w danej sytuacji. Oprócz projektowania nowych rozwiązań dział wdrożeń zajmuje się bieżącą obsługą klienta w formie hot-line.

Dział techniczny jako zaplecze technologiczne zajmuje się zrealizowaniem wszystkich marzeń, które powstały w poprzedniej jednostce. Podstawową rolą działu technicznego jest wsparcie procesu projektowania rozwiązań od strony technicznej oraz przygotowanie aplikacji do pracy dla biznesu.

Zarząd przede wszystkim pilnuje efektywności pracy obu działów oraz weryfikuje satysfakcję klientów z pracy całej firmy. Realnie steruje całym przedsiębiorstwem.

Szukasz wsparcia dla swojego ERP