Konsultant Wdrożeń ERP (Księgowość + Kadry)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych konsultantów do spraw wdrożeń ERP.

Bydgoszcz, Gdańska 27 (In Office)

do negocjacji

stały, pełny etat

Twój zakres obowiązków

Wdrażanie i dostosowywanie systemu ERP (moduły Księgowość + HR)

Udział w pracach analitycznych oraz testach i konfiguracji systemów

Szkolenie i wsparcie dla użytkowników końcowych

Udział w pracach koncepcyjnych nad budowaniem nowych rozwiązań z działem technicznym

Rozwój w zakresie pozostałych modułów systemów ERP + MRP

Nasze wymagania

Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP (przynajmniej rok)

Wykształcenie wyższe (ekonomiczne/z dziedzin IT)

Znajomość systemów ERP w zakresie księgowość + HR

Orientacja na klienta

Silne zdolności komunikacyjne

Czynne Prawo jazdy kat. B

Mile widziane znajomość Navireo ERP/ InsERT nexo lub pokrewnych (np. Optima, Sage, Enova 365)

Dobra organizacja pracy

Praca zespołowa

Oferujemy

Praca w młodym zespole

Prywatna opieka zdrowotna

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Dofinansowane kursy językowe

Czekamy na Ciebie!

Szukasz wsparcia dla swojego ERP